Блутут колонка JBL PartyBox Encore 2, Безжичен микрофон - Черна
- : В наличност
- Кат. номер: JBL-PARTYBOX-ENC2
294.24€ (575.47 лв.)
без ДДС: 294.24€ (575.47 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Автономия на батерията. | 15 h |
| Батерия | 4722 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | DJ Pad, Air Gesture Wristband using BLE technology; Concealed Wheels; Light shows |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 100 W |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 319.5 x 338.6 x 263 mm |
| Свързаност. | Bluetooth, USB |
| Тип колонка. | Мобилна |
| Цвят. | Черен |
| Честотна лента | 40 Hz - 20 KHz |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
..
99.54€ (194.68 лв.)
без ДДС:99.54€ (194.68 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
От същия производител...
..
132.39€ (258.93 лв.)
без ДДС:132.39€ (258.93 лв.)
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
без ДДС:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
без ДДС:525.67€ (1,028.13 лв.)
..
727.98€ (1,423.80 лв.)
без ДДС:727.98€ (1,423.80 лв.)
..
243.48€ (476.21 лв.)
без ДДС:243.48€ (476.21 лв.)