Адаптер ScreenCast j5create JVAW62, 1920 × 1080 , Wireless, 2.4 GHz, 5 GHz, WPA2
- : В наличност
- Кат. номер: J5-JVAW62
76.78€ (150.18 лв.)
без ДДС: 76.78€ (150.18 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Капацитет съхранение | 0 GB |
| Мрежова връзка | 802.11 ac |
| Размери (мм) | 95 x 32 x 11 mm |
| Резолюция | 4K |
| Свързване | HDMI |
| Тип продукт | Медиа плеър |
| Функции | 1920 × 1080 |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-Media-Pointer-100 ТИП ..
16.61€ (32.49 лв.)
без ДДС:16.61€ (32.49 лв.)
..
118.74€ (232.24 лв.)
без ДДС:118.74€ (232.24 лв.)
..
73.37€ (143.50 лв.)
без ДДС:73.37€ (143.50 лв.)
..
81.90€ (160.18 лв.)
без ДДС:81.90€ (160.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHS2-A1-BK-EP ТИП ..
6.06€ (11.86 лв.)
без ДДС:6.06€ (11.86 лв.)
От същия производител...
..
118.74€ (232.24 лв.)
без ДДС:118.74€ (232.24 лв.)
..
73.37€ (143.50 лв.)
без ДДС:73.37€ (143.50 лв.)
..
81.90€ (160.18 лв.)
без ДДС:81.90€ (160.18 лв.)
..
43.36€ (84.80 лв.)
без ДДС:43.36€ (84.80 лв.)
..
30.72€ (60.08 лв.)
без ДДС:30.72€ (60.08 лв.)