Кутия за сървър Inter Tech T-9 E-ATX Mid-Tower
- : В наличност
- Кат. номер: INTER-TECH-CASE-T-9
171.44€ (335.30 лв.)
без ДДС: 171.44€ (335.30 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 190 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 2 x 2.5'', 7 x 3.5" |
| Дължина GPU | до 340 mm |
| Захранващ блок | 0 W |
| Портове | 2 x USB 3.1, 1 x Microphone, 1 x Headphones |
| Размери (mm) | 230 x 570 x 497 mm |
| Разширителни слотове | 9 |
| Формат дънна платка | ATX, Mini ATX, Micro ATX, Extended ATX, SSI EEB |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
29.02€ (56.77 лв.)
без ДДС:29.02€ (56.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.42€ (69.28 лв.)
без ДДС:35.42€ (69.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
32.96€ (64.46 лв.)
без ДДС:32.96€ (64.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.37€ (75.05 лв.)
без ДДС:38.37€ (75.05 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.27€ (74.85 лв.)
без ДДС:38.27€ (74.85 лв.)
От същия производител...
..
5.28€ (10.33 лв.)
без ДДС:5.28€ (10.33 лв.)
..
68.59€ (134.16 лв.)
без ДДС:68.59€ (134.16 лв.)
..
75.69€ (148.03 лв.)
без ДДС:75.69€ (148.03 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
без ДДС:12.07€ (23.61 лв.)
..
40.67€ (79.55 лв.)
без ДДС:40.67€ (79.55 лв.)