Таблет HANNspree Mercury 14.1", 6GB RAM, 128GB HDD, Android 15
- : В наличност
- Кат. номер: HSG-TAB-SN14TP7B2AT
321.30€ (628.41 лв.)
без ДДС: 321.30€ (628.41 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| RAM памет | 6 GB |
| SIM карта | Със SIM |
| Батерия | 10 000 mAh |
| Безжични комуникации | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 G + 5 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диагонал (inch) | 14.1 inch |
| Дисплей | IPS |
| Интерфейс | Type C |
| Капацитет съхранение | 128 GB |
| Операционна система | Android 15 |
| Процесор | MediaTek MTK8786 |
| Резолюция | 1920 ×1200 |
| Уебкамера - задна | 13 MP |
| Уебкамера - предна | 5 Mpx |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
LenovoZAF10172GR8.7"1340x800HD IPS 480nits Anti-fingerprint, 60% NTSC, 60Hz, Touch8.0MP2.0MP4GBSoldered LPDDR4x128GB eMMC 5.1MediaTek Helio G85 (8C, 2..
129.17€ (252.63 лв.)
без ДДС:129.17€ (252.63 лв.)
10.40 g1200 x 2000IPS LCD, 360 nits (typ)Single:8 MP; Video:1080p@30fpsSingle:8 MP, 105˚ (ultrawide); Video:1080p@30fpsRAM:6 GB;Memory:128 GBOcta-core..
229.09€ (448.07 лв.)
без ДДС:229.09€ (448.07 лв.)
..
212.94€ (416.47 лв.)
без ДДС:212.94€ (416.47 лв.)
..
187.74€ (367.19 лв.)
без ДДС:187.74€ (367.19 лв.)
..
138.51€ (270.91 лв.)
без ДДС:138.51€ (270.91 лв.)
От същия производител...
..
40.32€ (78.86 лв.)
без ДДС:40.32€ (78.86 лв.)
..
530.60€ (1,037.76 лв.)
без ДДС:530.60€ (1,037.76 лв.)
..
231.00€ (451.79 лв.)
без ДДС:231.00€ (451.79 лв.)
..
362.60€ (709.19 лв.)
без ДДС:362.60€ (709.19 лв.)
..
371.70€ (726.98 лв.)
без ДДС:371.70€ (726.98 лв.)