Портативен тъч Монитор Hanspree HT240CUA - 23.8" VA FHD(1920x1080), HDMI, USB-C
- : В наличност
- Кат. номер: HSG-MON-HT240CUA
362.60€ (709.19 лв.)
без ДДС: 362.60€ (709.19 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| USB Портове | USB-C |
| Брой точки при допир | 10 |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Видео портове | HDMI, DisplayPort, USB-C, 1 x VGA |
| Време за реакция | 6ms (GTG) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Динамичен контраст | 10 000 000:1 |
| Консумирана мощност | 26 W |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Накланяне/Tilt | 15° ~ 70° |
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 23.8 inch |
| Размери | 359.7 x 227.4 x 9.0 мм |
| Размери пиксел | 0.179 мм |
| Регулиране височина | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Специални характеристики | Touch Type - Projected Capacitive Type;Multi-Touch Point - 10 Point |
| Статичен контраст | 4000:1 |
| Технология | LED/VA |
| Тип на матрицата | VA |
| Тъч сензор | Да |
| Формат на картината | Wide |
| Цвят | Черен |
| Честота на опресняване | 60 Hz , 100 Hz |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Яркост | 300 cd/m² |
От същата категория...
Support Windows® 10, Windows® 1116W / 19W (Typical / Maximum)Integrated16:923.8"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz1920x10800.2745x0.2745..
122.04€ (238.69 лв.)
без ДДС:122.04€ (238.69 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1119.7W / 42W (Typical / Maximum)Integrated16:927"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz2560x14400.2331x0.2331..
254.92€ (498.57 лв.)
без ДДС:254.92€ (498.57 лв.)
Support Windows® 7, Windows® 10, Windows® 1118W,130WIntegrated16:927"AMD FreeSync™ AMD FreeSync™ technology only can work with AMD Radeon™ series grap..
259.39€ (507.33 лв.)
без ДДС:259.39€ (507.33 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1115W / 75W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Factory Calibration: Avg. Delta E..
469.09€ (917.46 лв.)
без ДДС:469.09€ (917.46 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1117W / 90W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Lenovo® ThinkColour (Lenovo® Accessories and Display Ma..
369.08€ (721.87 лв.)
без ДДС:369.08€ (721.87 лв.)
От същия производител...
..
40.32€ (78.86 лв.)
без ДДС:40.32€ (78.86 лв.)
..
530.60€ (1,037.76 лв.)
без ДДС:530.60€ (1,037.76 лв.)
..
231.00€ (451.79 лв.)
без ДДС:231.00€ (451.79 лв.)
..
321.30€ (628.41 лв.)
без ДДС:321.30€ (628.41 лв.)
..
371.70€ (726.98 лв.)
без ДДС:371.70€ (726.98 лв.)