HAMA Шредер „Prime M100“, ниво на сигурност P5 T5 E4
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-50590
146.88€ (287.27 лв.)
без ДДС: 146.88€ (287.27 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Вид разрез | Ленти |
| Гаранция | 24 месеца |
| Капацитет на рязане (листи) | 10 |
| Ниво на сигурност | P5, T5, Е4 |
| Обем на коша | 20 l |
| Предназначен за | Хартия, Пластмасова карта, Карта с чип, Магнитни ивици |
| Размер на рязане | 2 × 12 мм |
| Размери | 35 × 24.6 × 51.9 cm |
| Скорост на рязане | 1.8 m/min |
| Тип задвижване | Автоматичен |
| Тип продукт | Унищожител на документи |
| Цвят | Черен |
| Ширина на отвора | 220 mm |
От същата категория...
..
17.39€ (34.01 лв.)
без ДДС:17.39€ (34.01 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
57.99€ (113.41 лв.)
без ДДС:57.99€ (113.41 лв.)
..
93.42€ (182.71 лв.)
без ДДС:93.42€ (182.71 лв.)
..
185.54€ (362.87 лв.)
без ДДС:185.54€ (362.87 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)