HAMA Аудио динамични микрофони “Karaoke”, Комплект 2 бр. с кабел жак 2,5 м + адаптер, вкл./изкл.
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-46002
13.53€ (26.47 лв.)
без ДДС: 13.53€ (26.47 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Дължина кабел | 2.5 м |
| Импеданс | 600 Ω |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm, 6.35 mm жак |
| Насоченост | Еднопосочен |
| Предназначен за | Пряко предаване, Конференция |
| Свързване | С кабел |
| Тип микрофон | Динамичен |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 10 kHz |
| Чувствителност | -75 dB |
От същата категория...
..
11.98€ (23.44 лв.)
без ДДС:11.98€ (23.44 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
..
8.56€ (16.73 лв.)
без ДДС:8.56€ (16.73 лв.)
..
10.31€ (20.16 лв.)
без ДДС:10.31€ (20.16 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)