HAMA Canton Блутут колона "UltiMate Pro", водоустойчив IPX6, 120W, черен
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-188232
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС: 155.48€ (304.10 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| USB PD | Да |
| Автономия на батерията. | 24 h |
| Батерия | Li-Ion 11.4V, 4500 mAh |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 120 W |
| Мощност захранване min-max (W) | 10 - 45 |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 46.5 x 25.4 x 19.2 cm |
| Свързаност. | Bluetooth |
| Тип колонка. | Портативна |
| Цвят. | Черен |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
220.59€ (431.43 лв.)
без ДДС:220.59€ (431.43 лв.)
..
83.69€ (163.68 лв.)
без ДДС:83.69€ (163.68 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
..
33.60€ (65.72 лв.)
без ДДС:33.60€ (65.72 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)