Hama "Bomb 3.0" Bluetooth® Loudspeaker, Waterproof IPX7, LED, 16 W, black
- : In Stock
- Model: HAMA-188234
33.60€ (65.72 лв.)
Ex Tax: 33.60€ (65.72 лв.)
Specifications
| USB PD | Не |
| Автономия на батерията. | 10 h |
| Батерия | Li-Ion, 3.7 V, 3000 mAh |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 16 W |
| Мощност захранване min-max (W) | 10 - 10 |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 9.5 × 10.5 × 9.5 cm |
| Свързаност. | Bluetooth |
| Тип колонка. | Портативна, Мобилна |
| Цвят. | Черен |
From Same Category
..
66.59€ (130.24 лв.)
Ex Tax:66.59€ (130.24 лв.)
..
261.60€ (511.65 лв.)
Ex Tax:261.60€ (511.65 лв.)
..
496.94€ (971.94 лв.)
Ex Tax:496.94€ (971.94 лв.)
..
87.08€ (170.31 лв.)
Ex Tax:87.08€ (170.31 лв.)
..
220.59€ (431.43 лв.)
Ex Tax:220.59€ (431.43 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.61€ (10.97 лв.)
Ex Tax:5.61€ (10.97 лв.)