HAMA Блутут колонка “Tube 4.0”, 3.5 W, черна
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-188241
14.58€ (28.51 лв.)
без ДДС: 14.58€ (28.51 лв.)
Характеристики
| USB PD | Не |
| Автономия на батерията. | 12 h |
| Батерия | Li-ion 3.6 V / 1300 mAh |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 3.5 W |
| Мощност захранване min-max (W) | 5 - 5 |
| Обхват. | 10 м |
| Размери (мм) | 6.5 x 6.5 x 13.5 cm |
| Свързаност. | Bluetooth, AUX |
| Тип колонка. | Портативна, Мобилна |
| Цвят. | Черен |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
220.59€ (431.43 лв.)
без ДДС:220.59€ (431.43 лв.)
..
83.69€ (163.68 лв.)
без ДДС:83.69€ (163.68 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)