Hama охлаждаща поставка за лаптоп Black Edition с вентилатор, USB
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-126809
11.11€ (21.74 лв.)
без ДДС: 11.11€ (21.74 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Брой вентилатори: 1;Консумация: 275 mA |
| Интерфейс | USB |
| Макс. диагонал | 15.6 inch |
| Материал | Пластмаса |
| Напрежение (V) | 5 |
| Ниво на шум (dB) | 20 dB |
| Размери | 5.3 x 35 x 29.5 cm |
| Тип аксесоар | Охладител |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.19€ (39.49 лв.)
без ДДС:20.19€ (39.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.79€ (28.92 лв.)
без ДДС:14.79€ (28.92 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.27€ (31.82 лв.)
без ДДС:16.27€ (31.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.61€ (18.80 лв.)
без ДДС:9.61€ (18.80 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)