HAMA Зарядно за лаптоп, USB-C PD, GaN, 5-20V/65 W
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-200023
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС: 26.43€ (51.70 лв.)
Характеристики
| Брой конектори | 1 |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 3.3 V, 21 V |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 65 W |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | USB-C |
| Цвят | Чеpен |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
..
16.59€ (32.46 лв.)
без ДДС:16.59€ (32.46 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)