HAMA Охлаждаща поставка за лаптоп "Slim", ултра-плоска, тиха, лека, до 40 см (15,6"), черен
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-126808
12.44€ (24.32 лв.)
без ДДС: 12.44€ (24.32 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Интерфейс | USB |
| Макс. диагонал | 15.6 inch |
| Материал | Пластмаса |
| Мин. диагонал | 13.3 inch |
| Напрежение (V) | 5 |
| Ниво на шум (dB) | 23 dB |
| Размери | 33.5 x 23.5 x 3 cm |
| Размери вентилатор | 150 mm |
| Тип аксесоар | Охладител |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.19€ (39.49 лв.)
без ДДС:20.19€ (39.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.79€ (28.92 лв.)
без ДДС:14.79€ (28.92 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.27€ (31.82 лв.)
без ДДС:16.27€ (31.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.61€ (18.80 лв.)
без ДДС:9.61€ (18.80 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)