Захранване за лаптоп GREEN CELL, HP PRO Charger / AC Adapter 19.5V 3.33A 65W for HP 250 G2 G3 G4 G5 15-R 15-R100NW 15-R101NW 15-R104NW 15-R233NW 4,5mm- 3,0mm
- : В наличност
- Кат. номер: GC-AD49P-HP-19V-3.33A
24.48€ (47.88 лв.)
без ДДС: 24.48€ (47.88 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 19 V |
| Капацитет | 3330 mAh |
| Мощност | 65 W |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | Стандартно |
| Цвят | Чеpен |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.65€ (61.90 лв.)
без ДДС:31.65€ (61.90 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
54.76€ (107.10 лв.)
без ДДС:54.76€ (107.10 лв.)
..
44.10€ (86.25 лв.)
без ДДС:44.10€ (86.25 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)