GP Battery Screwdriver SC 3000mA GP
- : In Stock
- Model: GP-BR-SC-3000
4.83€ (9.44 лв.)
Ex Tax: 4.83€ (9.44 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | SC |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Волтаж | 1.2 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 3000 mAh |
| Размери (мм) | D-22.9mm : D-43mm |
| Технология батерия | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Ni-MH |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)