GP SUMMER PACK alkaline batteries ULTRA AA x 12 pcs. + ULTRA AAA x 12 pcs. + Fan GP BATTERIES
- : In Stock
- Model: GP-BA-15AU-24AU-FANWETA21
9.66€ (18.90 лв.)
Ex Tax: 9.66€ (18.90 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | LR6;AA;15AUP ;E91, LR03 ;AAA ;24AUP ;E92 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Волтаж | 1.5 V |
| Гаранция | 12 месеца |
| За вид устройство | за фотоапарат,дистанционни,MP3 |
| Капацитет | 2200 mAh |
| Размери (мм) | D-14.5mm:H-50.5mm |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)