Мултимедиен плеър Google TV Streamer 4K, 32GB, с дистанционно
- : В наличност
- Кат. номер: GOOGLE-TV-STREAMER-WH
120.49€ (235.67 лв.)
без ДДС: 120.49€ (235.67 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Мрежова връзка | 802.11 b/g/n/ac |
| Операционна система | Android TV |
| Размери (мм) | 161.6 x 26.7 x 75.6 мм |
| Резолюция | 4K |
| Свързване | HDMI |
| Тип продукт | Медиа плеър |
| Тип слот за карта памет | - |
| Функции | Smart, 4K |
| Цвят | Бежов |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-Media-Pointer-100 ТИП ..
16.61€ (32.49 лв.)
без ДДС:16.61€ (32.49 лв.)
..
118.74€ (232.24 лв.)
без ДДС:118.74€ (232.24 лв.)
..
73.37€ (143.50 лв.)
без ДДС:73.37€ (143.50 лв.)
..
81.90€ (160.18 лв.)
без ДДС:81.90€ (160.18 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHS2-A1-BK-EP ТИП ..
6.04€ (11.82 лв.)
без ДДС:6.04€ (11.82 лв.)
От същия производител...
..
57.34€ (112.15 лв.)
без ДДС:57.34€ (112.15 лв.)
..
165.07€ (322.85 лв.)
без ДДС:165.07€ (322.85 лв.)