Кутия FSP Group S120-B Mini-Tower
- : В наличност
- Кат. номер: FORT-CASE-S120-B
22.05€ (43.13 лв.)
без ДДС: 22.05€ (43.13 лв.)
Характеристики
| Вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Вид кутия | Middle Tower |
| Височина CPU Охладител | до 160 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Гнезда | 1 x 3.5'', 2 x 2.5'' |
| Дължина GPU | до 255 mm |
| Дължина PSU | до 150 mm |
| Портове | 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 |
| Размери (mm) | 309 x 185 x 354 |
| Разширителни слотове | 4 |
| Съвместимост на Радиатори | Не |
| Формат дънна платка | Micro ATX, Mini ITX |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX1-3F1 ФОРМАТ ..
28.96€ (56.63 лв.)
без ДДС:28.96€ (56.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV2-A-4F1 ФОРМАТ ..
35.34€ (69.12 лв.)
без ДДС:35.34€ (69.12 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV3-B-4F1 ФОРМАТ ..
32.88€ (64.30 лв.)
без ДДС:32.88€ (64.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV4-4F1 ФОРМАТ ..
38.28€ (74.87 лв.)
без ДДС:38.28€ (74.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯX5-BK-4F1 ФОРМАТ ..
38.18€ (74.67 лв.)
без ДДС:38.18€ (74.67 лв.)
От същия производител...
..
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС:2.77€ (5.42 лв.)
..
269.27€ (526.66 лв.)
без ДДС:269.27€ (526.66 лв.)
..
44.92€ (87.85 лв.)
без ДДС:44.92€ (87.85 лв.)
..
51.07€ (99.88 лв.)
без ДДС:51.07€ (99.88 лв.)
..
67.38€ (131.79 лв.)
без ДДС:67.38€ (131.79 лв.)