New
Геймърски стол FragON 2X Series V2 - Black/White
- : В наличност
- Кат. номер: FRAGON-CH-2X-WHITE-V2
145.18€ (283.94 лв.)
без ДДС: 145.18€ (283.94 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Височина на облегалката | 830 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | да |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 130 Kg |
| Материал | Изкуствена кожа |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Черен, Бял |
| Ширина на седалката | 520 мм |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-178-GY ТИП ..
128.00€ (250.34 лв.)
без ДДС:128.00€ (250.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-178-RD ТИП ..
128.00€ (250.34 лв.)
без ДДС:128.00€ (250.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-BK ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-BL ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-GN ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
От същия производител...
..
12.60€ (24.64 лв.)
без ДДС:12.60€ (24.64 лв.)
..
12.60€ (24.64 лв.)
без ДДС:12.60€ (24.64 лв.)
..
12.60€ (24.64 лв.)
без ДДС:12.60€ (24.64 лв.)
..
12.60€ (24.64 лв.)
без ДДС:12.60€ (24.64 лв.)
..
12.60€ (24.64 лв.)
без ДДС:12.60€ (24.64 лв.)