Хард диск SEAGATE BarraCuda 5TB, 5400RPM, 2.5", 128MB, ST5000LM000
- : В наличност
- Кат. номер: ST5000LM000
- Тегло: 0.19кг
184.98€ (361.79 лв.)
без ДДС: 184.98€ (361.79 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Tип | HDD |
| Буфер (MB) | 128 MB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Интерфейс | SATA 3 |
| Капацитет | 5 TB |
| Размери (мм) | 100.35 x 69.85 x 15 мм |
| Скорост на въртене | 5400 rpm |
| Скорост на трансфер SATA | 6 Gb/s |
| Форм фактор | 2.5" |
От същата категория...
..
163.60€ (319.97 лв.)
без ДДС:163.60€ (319.97 лв.)
..
168.93€ (330.39 лв.)
без ДДС:168.93€ (330.39 лв.)
..
190.79€ (373.15 лв.)
без ДДС:190.79€ (373.15 лв.)
От същия производител...
..
124.05€ (242.61 лв.)
без ДДС:124.05€ (242.61 лв.)
..
535.55€ (1,047.45 лв.)
без ДДС:535.55€ (1,047.45 лв.)
..
169.42€ (331.36 лв.)
без ДДС:169.42€ (331.36 лв.)
..
262.65€ (513.69 лв.)
без ДДС:262.65€ (513.69 лв.)
..
105.10€ (205.55 лв.)
без ДДС:105.10€ (205.55 лв.)