Hama WiFi Таванно осветление,аплик, диаметър 30 cm, 176604
- : В наличност
- Кат. номер: 176604
- Тегло: 0.74кг
16.10€ (31.49 лв.)
без ДДС: 16.10€ (31.49 лв.)
Характеристики
| Вид крушка | LED |
| Гаранция | 24 месеца |
| Енергиен клас | E |
| Захранване | 100 - 240 V |
| Мощност | 18 W |
| Светлинен поток | 2000 lm |
| Тип захранване | Мрежово |
| Тип ключ | Дистанционно |
| Тип монтиране | Таван |
| Тип продукт | Лампа |
| Тип цокъл(крушка) | LED монтиране |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
..
12.08€ (23.63 лв.)
без ДДС:12.08€ (23.63 лв.)
..
12.41€ (24.27 лв.)
без ДДС:12.41€ (24.27 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)