HAMA Външна батерия "Colour 20", 20000 mAh, 201715
- : В наличност
- Кат. номер: 201715
- Тегло: 0.36кг
22.33€ (43.67 лв.)
без ДДС: 22.33€ (43.67 лв.)
Характеристики
| Бранд. | Универсален |
| Височина. | 13.2 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Li-Polymer |
| Дължина. | 130 мм |
| Изходен ток | 3 A |
| Капацитет. | 20000 mAh |
| Свързаност. | USB-C, USB-A |
| Съвместими телефони. | Универсален |
| Цвят. | Тъмно червен |
| Ширина. | 69.5 мм |
От същата категория...
..
23.83€ (46.60 лв.)
без ДДС:23.83€ (46.60 лв.)
..
7.14€ (13.97 лв.)
без ДДС:7.14€ (13.97 лв.)
..
61.20€ (119.69 лв.)
без ДДС:61.20€ (119.69 лв.)
1500 mAhOutput Voltage: 5 V; Output Current: 1 A.Input Voltage: 5 V; Input Current: 1 A.Black200 g59 x 40 x 17 mm12 Months..
2.71€ (5.30 лв.)
без ДДС:2.71€ (5.30 лв.)
..
20.44€ (39.97 лв.)
без ДДС:20.44€ (39.97 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)