HAMA Smart WLAN LED лампа, GU10, Matter, 4,9 W, RGBW, 176642
- : В наличност
- Кат. номер: 176642
- Тегло: 0.10кг
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС: 11.28€ (22.06 лв.)
Характеристики
| Брой / комплект | 1 |
| Вид крушка | LED |
| Гаранция | 24 месеца |
| Еквивалентна мощност | 40 W |
| Енергиен клас | G |
| Живот | 15000 h |
| Мощност | 4.9 W |
| Напрежение | 230 V |
| Светлинен поток | 420 lm |
| Тип | Класически |
| Фасунга | Edison |
| Форма | Глобус |
| Цветна температура | 2700 K, 6500 K |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светене | 120 ° |
От същата категория...
..
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС:11.28€ (22.06 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС:11.28€ (22.06 лв.)
..
2.87€ (5.62 лв.)
без ДДС:2.87€ (5.62 лв.)
..
3.00€ (5.87 лв.)
без ДДС:3.00€ (5.87 лв.)
..
2.96€ (5.79 лв.)
без ДДС:2.96€ (5.79 лв.)
От същия производител...
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
3.92€ (7.66 лв.)
без ДДС:3.92€ (7.66 лв.)
..
2.86€ (5.59 лв.)
без ДДС:2.86€ (5.59 лв.)
..
6.44€ (12.59 лв.)
без ДДС:6.44€ (12.59 лв.)
..
19.16€ (37.48 лв.)
без ДДС:19.16€ (37.48 лв.)