HAMA Смарт LED крушка WLAN, E14, Matter, 4,9 W, RGBW, 176641
- : В наличност
- Кат. номер: 176641
- Тегло: 0.09кг
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС: 11.28€ (22.06 лв.)
Характеристики
| Брой / комплект | 1 |
| Вид крушка | LED |
| Гаранция | 60 месеца |
| Еквивалентна мощност | 40 W |
| Енергиен клас | F |
| Живот | 15000 h |
| Мощност | 5 W |
| Напрежение | 230 V |
| Светлина | Топла, Студена |
| Тип | Класически |
| Форма | Свещ |
| Цветна температура | 6500 K |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светене | 320 ° |
От същата категория...
..
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС:11.28€ (22.06 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС:11.28€ (22.06 лв.)
..
2.87€ (5.62 лв.)
без ДДС:2.87€ (5.62 лв.)
..
3.00€ (5.87 лв.)
без ДДС:3.00€ (5.87 лв.)
..
2.96€ (5.79 лв.)
без ДДС:2.96€ (5.79 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)