HAMA Разклонител 6 гнeзда, със защита от пренапрежение, 223152
- : В наличност
- Кат. номер: 223152
- Тегло: 0.55кг
10.50€ (20.53 лв.)
без ДДС: 10.50€ (20.53 лв.)
Характеристики
| Брой гнезда | 6 |
| Брой проводници | 3 |
| Вид контакт | Шуко |
| Гаранция | 12 месеца |
| Други | Макс. натоварване: 3680W / 16A |
| Дължина кабел (m) | 1.4 м |
| Захранващо напрежение | 250 V |
| Защита за деца | Да |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Макс. мощност | 3680 W |
| Материал | Синтетичен материал |
| Оптичен индикатор | Да |
| Превключвател | Да |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Размери | 35.7 x 4.7 x 4 cm |
| Сечение проводник | 1.5 mm² |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
..
5.43€ (10.62 лв.)
без ДДС:5.43€ (10.62 лв.)
..
5.30€ (10.37 лв.)
без ДДС:5.30€ (10.37 лв.)
..
3.60€ (7.05 лв.)
без ДДС:3.60€ (7.05 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
3.60€ (7.05 лв.)
без ДДС:3.60€ (7.05 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)