HAMA Охлаждаща поставка за лаптоп "Aluminium", 126807
- : В наличност
- Кат. номер: 126807
- Тегло: 0.77кг
17.97€ (35.14 лв.)
без ДДС: 17.97€ (35.14 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Други | Брой вентилатори: 2;Консумация: 480 mA |
| Интерфейс | USB |
| Макс. диагонал | 15.6 inch |
| Материал | Алуминий и пластмаса |
| Мин. диагонал | 13.3 inch |
| Напрежение (V) | 5 |
| Ниво на шум (dB) | 25 dB |
| Поток навъздух (CFM) | 60 м³/мин |
| Размери | 3 x 37 x 27 cm |
| Размери вентилатор | 140 mm |
| Тип аксесоар | Охладител |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N422-MCX6 ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
20.16€ (39.42 лв.)
без ДДС:20.16€ (39.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N214A5-UPAL ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
14.76€ (28.87 лв.)
без ДДС:14.76€ (28.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N222-WPALFS ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
16.23€ (31.75 лв.)
без ДДС:16.23€ (31.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-N114L-WDMI ЛАПТОП РАЗМЕР ДО ..
9.59€ (18.75 лв.)
без ДДС:9.59€ (18.75 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)