Hama Геймърски слушалки uRage "SoundZ 400 V2", USB,черни
- : В наличност
- Кат. номер: 217861
- Тегло: 0.58кг
24.38€ (47.69 лв.)
без ДДС: 24.38€ (47.69 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Дължина кабел (m) | 2.2 м |
| Интерфейс | USB-A, USB |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC, PlayStation® 5 |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 16 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 115dB ± 3 dB |
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
без ДДС:41.33€ (80.83 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)