HAMA Блутут колонка "Ball Shape Speaker", 5 светлинни режима, 5W
- : В наличност
- Кат. номер: 188237
- Тегло: 0.32кг
11.67€ (22.82 лв.)
без ДДС: 11.67€ (22.82 лв.)
Характеристики
| USB PD | Не |
| Автономия на батерията. | 10 h |
| Батерия | Li-Ion 3.7 V, 1200 mAh |
| Включено зарядно устройство | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | Акумулатор |
| Мощност RMS (W) | 5 W |
| Мощност захранване min-max (W) | 3 - 3 |
| Обхват. | 10 м |
| Свързаност. | Bluetooth, Audio jack 3.5 mm |
| Тип колонка. | Мобилна |
| Цвят. | Черен |
От същата категория...
..
496.94€ (971.94 лв.)
без ДДС:496.94€ (971.94 лв.)
..
220.59€ (431.43 лв.)
без ДДС:220.59€ (431.43 лв.)
..
83.69€ (163.68 лв.)
без ДДС:83.69€ (163.68 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)
..
80.99€ (158.41 лв.)
без ДДС:80.99€ (158.41 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)