Безплатна доставка
Геймърски стол Playseat Trophy, Черен
- : В наличност
- Кат. номер: RAP.00304
- Тегло: 16.50кг
554.90€ (1,085.30 лв.)
без ДДС: 554.90€ (1,085.30 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Височина на облегалката | 80 cm |
| Газов амортисьор | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Заключващ механизъм на облегалката | не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 122 kg |
| Материал | Изкуствена кожа;Текстил |
| Регулиране височина | не |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Черен |
| Ширина на седалката | 590 мм |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-178-GY ТИП ..
128.00€ (250.34 лв.)
без ДДС:128.00€ (250.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-178-RD ТИП ..
128.00€ (250.34 лв.)
без ДДС:128.00€ (250.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-BK ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-BL ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-GN ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
От същия производител...
..
342.17€ (669.22 лв.)
без ДДС:342.17€ (669.22 лв.)
..
402.65€ (787.51 лв.)
без ДДС:402.65€ (787.51 лв.)
..
206.15€ (403.19 лв.)
без ДДС:206.15€ (403.19 лв.)
..
265.75€ (519.76 лв.)
без ДДС:265.75€ (519.76 лв.)
..
256.42€ (501.52 лв.)
без ДДС:256.42€ (501.52 лв.)