Геймърски стол Nitro Concepts X1000, Transformers Decepticons Edition
- : В наличност
- Кат. номер: GAGC-308
- Тегло: 24.70кг
323.51€ (632.72 лв.)
без ДДС: 323.51€ (632.72 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Височина на облегалката | 860 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Заключващ механизъм на облегалката | да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 135 kg |
| Материал | Текстил |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Черен, Лилав |
| Ширина на седалката | 545 мм |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-178-GY ТИП ..
128.00€ (250.34 лв.)
без ДДС:128.00€ (250.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-178-RD ТИП ..
128.00€ (250.34 лв.)
без ДДС:128.00€ (250.34 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-BK ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-BL ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-CH-106-GN ТИП ..
135.52€ (265.06 лв.)
без ДДС:135.52€ (265.06 лв.)
От същия производител...
..
168.17€ (328.92 лв.)
без ДДС:168.17€ (328.92 лв.)
..
168.17€ (328.92 лв.)
без ДДС:168.17€ (328.92 лв.)
..
212.66€ (415.93 лв.)
без ДДС:212.66€ (415.93 лв.)
..
112.18€ (219.40 лв.)
без ДДС:112.18€ (219.40 лв.)
..
106.79€ (208.85 лв.)
без ДДС:106.79€ (208.85 лв.)