Геймърски слушалки JBL Quantum 100M2 Black
- : В наличност
- Кат. номер: 46001012
- Тегло: 0.22кг
32.43€ (63.43 лв.)
без ДДС: 32.43€ (63.43 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 50 мм |
| Дължина кабел (m) | 1.2 м |
| Интерфейс | Audio jack 3.5 mm, 3.5 mm жак |
| Микрофон | Да |
| Приложение | Gaming |
| Съвместимост | PC;MAC;Console;Mobile device; |
| Съпротивление на слушалките (Ω) | 32 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
| Чувствителност на слушалките(dB) | 96 dB SPL @1 kHz / 1mW |
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.33€ (80.83 лв.)
без ДДС:41.33€ (80.83 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
..
132.39€ (258.93 лв.)
без ДДС:132.39€ (258.93 лв.)
..
740.87€ (1,449.01 лв.)
без ДДС:740.87€ (1,449.01 лв.)
..
525.67€ (1,028.13 лв.)
без ДДС:525.67€ (1,028.13 лв.)
..
727.98€ (1,423.80 лв.)
без ДДС:727.98€ (1,423.80 лв.)
..
243.48€ (476.21 лв.)
без ДДС:243.48€ (476.21 лв.)