-15 %
Геймърски пад Spartan Gear Ares RGB
- : В наличност
- Кат. номер: SG-069585
15.21€ (29.75 лв.)
17.89€ (34.99 лв.)
без ДДС: 15.21€ (29.75 лв.)
От същата категория...
..
6.51€ (12.74 лв.)
без ДДС:6.51€ (12.74 лв.)
Base: Natural rubber/ Surface: Polyester..
25.43€ (49.73 лв.)
без ДДС:25.43€ (49.73 лв.)
ASUS-CERBERUS PAD-Black-..
4.50€ (8.80 лв.)
без ДДС:4.50€ (8.80 лв.)
..
13.22€ (25.86 лв.)
без ДДС:13.22€ (25.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-AIR ПОВЪРХНОСТ ..
11.66€ (22.81 лв.)
без ДДС:11.66€ (22.81 лв.)
От същия производител...
Геймърски контролер Spartan Gear - Hoplite 2 Wired Controller - Super Gamer (Special Edition) PC/PS4
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
Геймърски контролер Spartan Gear - Hoplite 2 Wired Controller - Super Gamer (Special Edition) PC/PS4
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
Геймърски контролер Spartan Gear - Hoplite 2 Wired Controller - Super Gamer (Special Edition) PC/PS4
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
..
17.07€ (33.39 лв.)
без ДДС:17.07€ (33.39 лв.)
Технически характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Широчина | 350 мм |
| Височина | 250 мм |
| Дебелина | 3 мм |
| Повърхност | Текстилна |
| Подсветка | Да |
| Обшивка | Не |
| Цвят | Черен |