-25 %
Геймърски пад Hearthstone Heroes XL
- : В наличност
- Кат. номер: FSH-FBLMPHSHEROES21XL
30.67€ (59.99 лв.)
40.90€ (79.99 лв.)
без ДДС: 30.67€ (59.99 лв.)
От същата категория...
..
6.51€ (12.74 лв.)
без ДДС:6.51€ (12.74 лв.)
Base: Natural rubber/ Surface: Polyester..
25.43€ (49.73 лв.)
без ДДС:25.43€ (49.73 лв.)
ASUS-CERBERUS PAD-Black-..
4.50€ (8.80 лв.)
без ДДС:4.50€ (8.80 лв.)
..
13.22€ (25.86 лв.)
без ДДС:13.22€ (25.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-AIR ПОВЪРХНОСТ ..
11.66€ (22.81 лв.)
без ДДС:11.66€ (22.81 лв.)
От същия производител...
..
16.77€ (32.80 лв.)
без ДДС:16.77€ (32.80 лв.)
..
16.77€ (32.80 лв.)
без ДДС:16.77€ (32.80 лв.)
..
16.77€ (32.80 лв.)
без ДДС:16.77€ (32.80 лв.)
..
21.17€ (41.40 лв.)
без ДДС:21.17€ (41.40 лв.)
..
21.17€ (41.40 лв.)
без ДДС:21.17€ (41.40 лв.)
Технически характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Широчина | 900 мм |
| Височина | 420 мм |
| Дебелина | 4 мм |
| Повърхност | Текстилна |
| Подсветка | Не |
| Обшивка | Да |
| Цвят | Hearthstone |
Етикети:
Геймърски пад Hearthstone Heroes XL