-33 %
Геймърски пад Bloody B-087S X-Thin, Черен
- : В наличност
- Кат. номер: A4-PAD-B-087S
10.22€ (19.99 лв.)
15.29€ (29.90 лв.)
без ДДС: 10.22€ (19.99 лв.)
От същата категория...
..
6.55€ (12.81 лв.)
без ДДС:6.55€ (12.81 лв.)
Base: Natural rubber/ Surface: Polyester..
25.43€ (49.73 лв.)
без ДДС:25.43€ (49.73 лв.)
ASUS-CERBERUS PAD-Black-..
4.50€ (8.80 лв.)
без ДДС:4.50€ (8.80 лв.)
..
13.22€ (25.86 лв.)
без ДДС:13.22€ (25.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-AIR ПОВЪРХНОСТ ..
11.66€ (22.81 лв.)
без ДДС:11.66€ (22.81 лв.)
От същия производител...
..
56.20€ (109.91 лв.)
без ДДС:56.20€ (109.91 лв.)
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
Технически характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Широчина | 750 мм |
| Височина | 300 мм |
| Дебелина | 2 мм |
| Повърхност | Текстилна |
| Подсветка | Не |
| Обшивка | Да |
| Цвят | Черен, Червен |