Zink Air battery MAXELL ZA675 6pcs. button for Hearing aids
- : In Stock
- Model: ML-BZ-ZA675
- Weight: 0.00kg
3.09€ (6.04 лв.)
Ex Tax: 3.09€ (6.04 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | ZA675 |
| Бранд батерия | MAXELL |
| Волтаж | 1.4 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 620 mAh |
| Размери (мм) | D-11.6mm : H-5.4mm |
| Технология батерия | Цинково-въздушна |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Zinc Air |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
6.12€ (11.98 лв.)
Ex Tax:6.12€ (11.98 лв.)
..
6.12€ (11.98 лв.)
Ex Tax:6.12€ (11.98 лв.)
..
1.93€ (3.77 лв.)
Ex Tax:1.93€ (3.77 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
Ex Tax:16.75€ (32.75 лв.)
..
0.97€ (1.90 лв.)
Ex Tax:0.97€ (1.90 лв.)