Zink Air battery GP ZA13 6pcs. button for Hearing aids
- : In Stock
- Model: GP-BZ-ZA13
- Weight: 0.01kg
2.90€ (5.67 лв.)
Ex Tax: 2.90€ (5.67 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | ZA13 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Волтаж | 1.4 V |
| За вид устройство | Слухови апарати |
| Капацитет | 265 mAh |
| Размери (мм) | D-7.9mm:H-5.4mm |
| Технология батерия | Цинково-въздушна |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Zinc Air |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)