Zink Air battery DURACELL ZA10 6 pc button for Hearing aids
- : In Stock
- Model: DUR-BZ-ZA10
- Weight: 0.00kg
3.12€ (6.11 лв.)
Ex Tax: 3.12€ (6.11 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | ZA13 |
| Бранд батерия | DURACELL |
| Волтаж | 1.4 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 75 mAh |
| Размери (мм) | D-5.8mm:H-3.6mm |
| Технология батерия | Цинково-въздушна |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Zinc Air |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
..
28.99€ (56.70 лв.)
Ex Tax:28.99€ (56.70 лв.)