Zinc carbon battery GP R20 13G-S2 GREENCELL 2 pcs. 1.5V
- : In Stock
- Model: GP-BM-13G-S2
- Weight: 0.06kg
1.39€ (2.71 лв.)
Ex Tax: 1.39€ (2.71 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | R20;D |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Брой в опаковка | 2 |
| Волтаж | 1.5 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 4500 mAh |
| Размери (мм) | D-34.2mm : H-61.5mm |
| Технология батерия | Цинково-карбонова |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Zinc Carbon |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
19.97€ (39.06 лв.)
Ex Tax:19.97€ (39.06 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)
..
3.23€ (6.31 лв.)
Ex Tax:3.23€ (6.31 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
Ex Tax:3.54€ (6.92 лв.)
..
2.26€ (4.41 лв.)
Ex Tax:2.26€ (4.41 лв.)