Xavax Oven Bulb, 25 W, Heat-resistant to 300°, E14, 111443
- : In Stock
- Model: 111443
- Weight: 0.02kg
2.08€ (4.07 лв.)
Ex Tax: 2.08€ (4.07 лв.)
Specifications
| Брой / комплект | 1 |
| Вид крушка | С нажежаема жичка |
| Гаранция | 60 месеца |
| Еквивалентна мощност | 25 W |
| Енергиен клас | G |
| Мощност | 25 W |
| Напрежение | 230 V |
| Светлина | Топла |
| Светлинен поток | 300 lm |
| Тип | Класически |
| Фасунга | Edison |
| Форма | Глобус |
| Цветна температура | 2200 K |
| Цокъл | E14 |
From Same Category
..
11.28€ (22.06 лв.)
Ex Tax:11.28€ (22.06 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
Ex Tax:11.28€ (22.06 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
Ex Tax:11.28€ (22.06 лв.)
..
2.96€ (5.79 лв.)
Ex Tax:2.96€ (5.79 лв.)
..
3.00€ (5.87 лв.)
Ex Tax:3.00€ (5.87 лв.)
From Same Brand
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)
..
6.44€ (12.59 лв.)
Ex Tax:6.44€ (12.59 лв.)
..
3.92€ (7.66 лв.)
Ex Tax:3.92€ (7.66 лв.)
..
2.86€ (5.59 лв.)
Ex Tax:2.86€ (5.59 лв.)
..
6.17€ (12.08 лв.)
Ex Tax:6.17€ (12.08 лв.)