Xavax LED Bulb, E27, 806 lm Replaces 60W, 2 Pcs, 112929
- : In Stock
- Model: 112929
- Weight: 0.08kg
2.77€ (5.42 лв.)
Ex Tax: 2.77€ (5.42 лв.)
Specifications
| Брой / комплект | 2 |
| Вид крушка | LED |
| Гаранция | 36 месеца |
| Еквивалентна мощност | 60 W |
| Енергиен клас | F |
| Живот | 15000 h |
| Мощност | 8 W |
| Напрежение | 230 V |
| Светлина | Топла |
| Светлинен поток | 806 lm |
| Тип | Класически |
| Фасунга | Edison |
| Форма | Глобус |
| Цветна температура | 3000 K |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светене | 180 ° |
From Same Category
..
11.28€ (22.06 лв.)
Ex Tax:11.28€ (22.06 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
Ex Tax:11.28€ (22.06 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
Ex Tax:11.28€ (22.06 лв.)
..
2.96€ (5.79 лв.)
Ex Tax:2.96€ (5.79 лв.)
..
3.00€ (5.87 лв.)
Ex Tax:3.00€ (5.87 лв.)
From Same Brand
..
6.94€ (13.58 лв.)
Ex Tax:6.94€ (13.58 лв.)
..
6.44€ (12.59 лв.)
Ex Tax:6.44€ (12.59 лв.)
..
3.92€ (7.66 лв.)
Ex Tax:3.92€ (7.66 лв.)
..
2.86€ (5.59 лв.)
Ex Tax:2.86€ (5.59 лв.)
..
6.17€ (12.08 лв.)
Ex Tax:6.17€ (12.08 лв.)