Wireless Router TP-Link Archer AX80, AX6000, Wi-Fi 6, 2.5G port
- : In Stock
- Model: ARCHER-AX80
- Weight: 0.90kg
137.25€ (268.44 лв.)
Ex Tax: 137.25€ (268.44 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| 3G/4G. | Не |
| PoE | PPPoE |
| Printserver. | Не |
| VPN | OpenVPN; PPTP; L2TP |
| Антена. | 4 x Вътрешни |
| Вид продукт. | Рутер |
| Гаранция | 36 месеца |
| Захранване. | DC 12V;2A |
| Порт USB. | 1 x USB 3.0 |
| Портове LAN. | 1× 2.5 Gigabit LAN; 1× Gigabit LAN; 3× Gigabit LAN |
| Портове WAN. | 1× 2.5 Gigabit WAN; 1× Gigabit WAN |
| Размери (мм) | 200 x 189 x 59 mm |
| Сигурност. | WPA, WPA2, WPA3 |
| Скорост | Над 1200 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Ethernet. | 2500 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 1148 MB/s, 4804 MB/s |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Цвят | Черен |
| Честота. | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
156.00€ (305.11 лв.)
Ex Tax:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
Ex Tax:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
Ex Tax:219.32€ (428.94 лв.)
Number of network (RJ-45) ports:4; USB:YesIEEE 802.11ax2.4 GHz; 5 GHz; 6 GHzWPA; WPS (Wi-Fi Protected Setup); WPA2; QoS with secure routers; WPA3Broad..
271.20€ (530.42 лв.)
Ex Tax:271.20€ (530.42 лв.)
AcerAcerWi-Fi; Wi-Fi standard; Wi-Fi frequency band; Tri-band; Wi-Fi encryption;WPA3;Wi-Fi 7 / 802.11be6 GHz; 5 GHz; 2.4 GHz;Мрежова лента: Tri Band; ..
148.68€ (290.79 лв.)
Ex Tax:148.68€ (290.79 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)