Wireless Router Cudy WR3000 WiFi6, AX3000, 4 Gigabit WAN/LAN Ports, 4 x 5dBi
- : In Stock
- Model: CUDY-WR3000S
- Weight: 0.73kg
42.53€ (83.17 лв.)
Ex Tax: 42.53€ (83.17 лв.)
Specifications
| 3G/4G. | Не |
| Printserver. | Не |
| VPN | PPTP / L2TP / OpenVPN / WireGuard / Zerotier / IPSec |
| Антена. | 4 x Fixed |
| Вид продукт. | Рутер |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | DC 12V;1A |
| Порт USB. | Не |
| Портове LAN. | 5 x Gigabit RJ45 Ports |
| Портове WAN. | 1 x WAN port, the rest are LAN ports |
| Размери (мм) | 173 x 123.8 x 33 mm |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 574 MB/s, 2402 MB/s |
| Цвят | Бял |
| Честота. | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
156.00€ (305.11 лв.)
Ex Tax:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
Ex Tax:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
Ex Tax:219.32€ (428.94 лв.)
Number of network (RJ-45) ports:4; USB:YesIEEE 802.11ax2.4 GHz; 5 GHz; 6 GHzWPA; WPS (Wi-Fi Protected Setup); WPA2; QoS with secure routers; WPA3Broad..
271.20€ (530.42 лв.)
Ex Tax:271.20€ (530.42 лв.)
AcerAcerWi-Fi; Wi-Fi standard; Wi-Fi frequency band; Tri-band; Wi-Fi encryption;WPA3;Wi-Fi 7 / 802.11be6 GHz; 5 GHz; 2.4 GHz;Мрежова лента: Tri Band; ..
148.68€ (290.79 лв.)
Ex Tax:148.68€ (290.79 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)