Wireless Router CUDY Travel TR1200, AC1200, 2 x 10/100 Mbps, USB3.0, червен
- : In Stock
- Model: TR1200
- Weight: 0.27kg
26.88€ (52.56 лв.)
Ex Tax: 26.88€ (52.56 лв.)
Specifications
| 3G/4G. | Не |
| Printserver. | Не |
| VPN | PPTP, L2TP |
| Антена. | 2 x Вътрешни |
| Вид продукт. | Рутер |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване. | DC 12V;1A |
| Порт USB. | Не |
| Портове LAN. | 1 x 10/100 Mbps |
| Портове WAN. | 1 x 10/100 Mbps |
| Размери (мм) | 204.8 x 137. 5 x 38. 3 mm |
| Сигурност. | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Скорост | 751 - 1200 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Ethernet. | 100 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 300 MB/s, 867 MB/s |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Цвят | Бял |
| Честота. | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
156.00€ (305.11 лв.)
Ex Tax:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
Ex Tax:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
Ex Tax:219.32€ (428.94 лв.)
Number of network (RJ-45) ports:4; USB:YesIEEE 802.11ax2.4 GHz; 5 GHz; 6 GHzWPA; WPS (Wi-Fi Protected Setup); WPA2; QoS with secure routers; WPA3Broad..
271.20€ (530.42 лв.)
Ex Tax:271.20€ (530.42 лв.)
AcerAcerWi-Fi; Wi-Fi standard; Wi-Fi frequency band; Tri-band; Wi-Fi encryption;WPA3;Wi-Fi 7 / 802.11be6 GHz; 5 GHz; 2.4 GHz;Мрежова лента: Tri Band; ..
148.68€ (290.79 лв.)
Ex Tax:148.68€ (290.79 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)