Wireless Range Extender TP-LINK RE605X AX1800 - WiFi 6
- : In Stock
- Model: RE605X
- Weight: 0.30kg
64.69€ (126.52 лв.)
Ex Tax: 64.69€ (126.52 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Антена | 2 x Външни |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Вход за щепсел |
| Захранване | AC100-240V, 50-60Hz |
| Портове | 1 x RJ-45, 1 x 10/100/1000 |
| Сигурност | 64-bit WEP,128-bit WEP,WPA,WPA-PSK |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 1000 Mbps |
| Стандарт Wi-Fi | IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
99.65€ (194.91 лв.)
Ex Tax:99.65€ (194.91 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
Ex Tax:107.59€ (210.43 лв.)
..
12.59€ (24.62 лв.)
Ex Tax:12.59€ (24.62 лв.)
..
28.98€ (56.68 лв.)
Ex Tax:28.98€ (56.68 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)