Wireless Adapter TP-LINK Archer T4E , AC1200 dual band, PCI-EX, 2 external antennas
- : In Stock
- Model: TP-TL-ARCHER-T4E
- Weight: 0.20kg
27.72€ (54.22 лв.)
Ex Tax: 27.72€ (54.22 лв.)
Specifications
| Антена. | Две външни антени |
| Гаранция | 36 месеца |
| Интерфейс. | PCI |
| Размери (мм) | 120.8 x 115.2 x 21.5 mm |
| Сигурност. | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 b/g/n 2.4 GHz;802.11 a/n/ac 5 GHz |
| Трансфер на данни Wi-Fi (MB/s). | 2.4 GHz (300 Mbps) и 5 GHz (up to 867 Mbps) |
| Честота (GHz). | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
42.53€ (83.17 лв.)
Ex Tax:42.53€ (83.17 лв.)
..
29.64€ (57.96 лв.)
Ex Tax:29.64€ (57.96 лв.)
..
62.46€ (122.16 лв.)
Ex Tax:62.46€ (122.16 лв.)
..
77.46€ (151.51 лв.)
Ex Tax:77.46€ (151.51 лв.)
..
28.02€ (54.81 лв.)
Ex Tax:28.02€ (54.81 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)