Wireless Adapter TP-LINK Archer T3U, AC 1300 MU-MIMO, Dual band, USB 3.0, built-in antenna
- : In Stock
- Model: TP-TL-ARCHER-T3U
- Weight: 0.07kg
16.35€ (31.99 лв.)
Ex Tax: 16.35€ (31.99 лв.)
Specifications
| Антена. | Вградена Omni directional |
| Гаранция | 36 месеца |
| Интерфейс. | USB 3.0 |
| Размери (мм) | 40.5 × 19.72 × 10.29mm |
| Сигурност. | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Стандарт Wi-Fi. | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Трансфер на данни Wi-Fi (MB/s). | 2.4 GHz (400 Mbps) и 5 GHz (up to 867 Mbps) |
| Честота (GHz). | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
42.53€ (83.17 лв.)
Ex Tax:42.53€ (83.17 лв.)
..
29.64€ (57.96 лв.)
Ex Tax:29.64€ (57.96 лв.)
..
62.46€ (122.16 лв.)
Ex Tax:62.46€ (122.16 лв.)
..
77.46€ (151.51 лв.)
Ex Tax:77.46€ (151.51 лв.)
..
28.02€ (54.81 лв.)
Ex Tax:28.02€ (54.81 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)