Wireless Adapter TP-LINK Archer T2U, AC600, Dual band, USB, built-in antenna
- : In Stock
- Model: TP-TL-ARCHER-T2U
- Weight: 0.09kg
12.23€ (23.93 лв.)
Ex Tax: 12.23€ (23.93 лв.)
Specifications
| Антена. | Вградена |
| Гаранция | 36 месеца |
| Интерфейс. | USB 2.0 |
| Размери (мм) | 41×19,5×8,7 mm |
| Сигурност. | 64/128 bit WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Стандарт Wi-Fi. | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Трансфер на данни Wi-Fi (MB/s). | 600 (433+150) Mbps- 802.11ac |
| Честота (GHz). | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
42.53€ (83.17 лв.)
Ex Tax:42.53€ (83.17 лв.)
..
29.64€ (57.96 лв.)
Ex Tax:29.64€ (57.96 лв.)
..
62.46€ (122.16 лв.)
Ex Tax:62.46€ (122.16 лв.)
..
77.46€ (151.51 лв.)
Ex Tax:77.46€ (151.51 лв.)
..
28.02€ (54.81 лв.)
Ex Tax:28.02€ (54.81 лв.)
From Same Brand
..
23.07€ (45.12 лв.)
Ex Tax:23.07€ (45.12 лв.)
..
43.87€ (85.81 лв.)
Ex Tax:43.87€ (85.81 лв.)
..
903.84€ (1,767.75 лв.)
Ex Tax:903.84€ (1,767.75 лв.)
..
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax:99.86€ (195.30 лв.)
..
44.73€ (87.48 лв.)
Ex Tax:44.73€ (87.48 лв.)