Wireless Access Point MikroTik RBcAP2nD, ceiling, 128MB RAM, 2xLAN 10/100/100, 2.4/5Ghz, RouterOS
- : In Stock
- Model: MIKROT-RBcAPGi-5acD2nD-XL
99.86€ (195.30 лв.)
Ex Tax: 99.86€ (195.30 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Specifications
| Антена | Вътрешна |
| Гаранция | 12 месеца |
| Захранване | 18-57 V |
| Портове | 2 x 10/100/1000 |
| Сигурност | WEP, WPA |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 2.4 GHz ‑ до 300 Mbps 5 GHz ‑ до 867 Mbps |
| Стандарт Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
99.65€ (194.91 лв.)
Ex Tax:99.65€ (194.91 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
Ex Tax:107.59€ (210.43 лв.)
..
12.59€ (24.62 лв.)
Ex Tax:12.59€ (24.62 лв.)
..
28.98€ (56.68 лв.)
Ex Tax:28.98€ (56.68 лв.)
From Same Brand
..
156.00€ (305.11 лв.)
Ex Tax:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
Ex Tax:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
Ex Tax:219.32€ (428.94 лв.)
..
99.65€ (194.91 лв.)
Ex Tax:99.65€ (194.91 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
Ex Tax:107.59€ (210.43 лв.)