Wireless Access Point Cudy AP1300-P, 1× Gigabit Ethernet PoE, PoE adapter
- : In Stock
- Model: AP1300-P
36.70€ (71.79 лв.)
Ex Tax: 36.70€ (71.79 лв.)
Specifications
| Антена | Вградена |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 12 V DC, 1 A |
| Портове | 1 x 10/100/1000 |
| Сигурност | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Скорост на трансфер (Mb/s) | 300 - 2.4 GHz;867 - 5 GHz |
| Стандарт Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Честота (GHz) | 2.4 GHz, 5 GHz |
From Same Category
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
99.65€ (194.91 лв.)
Ex Tax:99.65€ (194.91 лв.)
..
107.59€ (210.43 лв.)
Ex Tax:107.59€ (210.43 лв.)
..
12.59€ (24.62 лв.)
Ex Tax:12.59€ (24.62 лв.)
..
28.98€ (56.68 лв.)
Ex Tax:28.98€ (56.68 лв.)
From Same Brand
..
76.44€ (149.51 лв.)
Ex Tax:76.44€ (149.51 лв.)
..
85.45€ (167.13 лв.)
Ex Tax:85.45€ (167.13 лв.)
..
23.18€ (45.34 лв.)
Ex Tax:23.18€ (45.34 лв.)
..
39.06€ (76.39 лв.)
Ex Tax:39.06€ (76.39 лв.)
..
57.96€ (113.36 лв.)
Ex Tax:57.96€ (113.36 лв.)