VARTA Alkaline battery INDUSTRIAL PRO 6LF22 / 6LR61 / / 9V / 1 pc. bulk
- : In Stock
- Model: VARTA-BA-6LR61-9V-IND
- Weight: 0.04kg
1.93€ (3.77 лв.)
Ex Tax: 1.93€ (3.77 лв.)
Specifications
| Батерия/Акумулатор формат | 6LF22;9V ;6LR61 |
| Бранд батерия | VARTA |
| Волтаж | 9 V |
| За вид устройство | Универсален |
| Капацитет | 215 mAh |
| Размери (мм) | 26.5*15.7*48.5mm |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
From Same Category
..
2.07€ (4.04 лв.)
Ex Tax:2.07€ (4.04 лв.)
..
5.48€ (10.72 лв.)
Ex Tax:5.48€ (10.72 лв.)
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
Ex Tax:13.56€ (26.52 лв.)
..
12.89€ (25.21 лв.)
Ex Tax:12.89€ (25.21 лв.)
..
18.04€ (35.29 лв.)
Ex Tax:18.04€ (35.29 лв.)
From Same Brand
..
9.02€ (17.64 лв.)
Ex Tax:9.02€ (17.64 лв.)
..
1.61€ (3.15 лв.)
Ex Tax:1.61€ (3.15 лв.)
..
4.18€ (8.18 лв.)
Ex Tax:4.18€ (8.18 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
Ex Tax:4.83€ (9.44 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
Ex Tax:4.83€ (9.44 лв.)